Пологовий на вул. Рапопорта відремонтували й оновили обладнання


Цього року у пологовому відділенні КНП ʺ3-я міська клінічна лікарня м. Львоваʺ, що на вул. Рапопорта, відремонтували три післяпологових палати спільного перебування матері і дитини, післяопераційну палату, блок інтенсивної терапії новонароджених. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі ЛМР.

А завдяки проектам громадського бюджету, закуплено низку обладнання, серед якого — білірубінометр, дихальний апарат та дихальний реаніматор, пульсоксиметр, монітор пацієнта, лампи для фототерапії, повітряний компресор, вакуумний аспіратор тощо. Це значно покращить надання невідкладної допомоги немовлятам. Об этом сообщает tp0462.in.ua со ссылкой на СМИ.

ʺОдним з пріоритетних напрямків нашої діяльності є охорона материнства і дитинства. Це безпечна вагітність, безпечні пологи, і збереження здоров’я народжених дітей. Щорічно ми проводимо поточні ремонти у наших пологових стаціонарах, оновлюємо медичне обладнання. В цьому нам також допомагають благодійники та небайдужі. За останні роки ми зробили достатньо великі інвестиції в розвиток охорони материнства і дитинства у Львові. Зокрема, за останні 5 років на придбання сучасного медичного обладнання для цього пологового відділення на вул. Рапопорта було інвестовано 8,1 млн грн, з яких 7,8 млн грн — бюджетні кошти, та понад 200 тис. грн — позабюджетні. Ремонтів за цей час виконано на загальну суму 3,1 млн грн, з яких 1,5 млн грн — бюджетні кошти, 1,6 млн грн — позабюджетні. Якщо говорити про пологовий будинок на вул. Мечникова, то цього року туди інвестовано понад 8 млн грн на ремонти і придбання обладнання. Наступного року ми також плануємо зреалізувати низку проектів для покращення надання допомоги дітям і мамамʺ, — розповів Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров’я ЛМР.

Так, під час планового закриття у червні-липні цього року в пологовому відділенні на вул. Рапопорта проведено низку ремонтних робіт. Зокрема, відремонтовано коридор 1-го поверху відділення на суму 430 тис.₴, та замінено двері горища на протипожежні на суму 14,4 тис.₴ За позабюджетні кошти відремонтовано три післяпологових палати спільного перебування матері і дитини, післяопераційну палату, блок інтенсивної терапії новонароджених на загальну суму 200 тис.₴

Завдяки реалізації проекту громадського бюджету ʺДай немовляті шанс на повноцінне життяʺ, придбано обладнання на загальну суму понад 2,8 млн₴ А це:

— апарат дихальний дитячий — 679,9 тис.₴

— пульсоксиметр — 56,9 тис.₴

— монітор пацієнта — 197,5 тис.₴

— три лампи для фототерапії — 530,2 тис.₴

— два повітряні компресори модель — 185,7 тис.₴

— три двошприцеві насоси — 201,2 тис.₴

— аспіратор вакуумний медичний — 51,5 тис.₴

— дихальний реаніматор новонароджених (з компресором) — 159,4 тис.₴

— інфрачервоний обігрівач для новонароджених — 383 тис.₴

— три обігрівачі для новонароджених — 406 тис.₴

Також, в рамках реалізації малого проекту громадського бюджету, придбано транскутанний білірубінометр, вартістю 298,8 тис.₴

ʺЗа період планового закриття в пологовому відділенні зроблено значний обсяг робіт з покращення умов перебування пацієнтів, та умов праці персоналу лікарні. Адже і наші пацієнти, і наші працівники, мають почувати себе зручно і затишно, мають мати всі належні умови для комфортного перебування і лікування в медичному закладі. Ми не хочемо зупинятися на досягнутому, і цього року зареєстрували вже два проекти Громадського бюджету на орієнтовну суму 3,5 млн₴ Тому будемо сподіватися на допомогу наших друзів, які дійсно перейнялися нашими проблемамиʺ, — зазначив Вадим Олійник, головний лікар КНП ʺ3-я міська клінічна лікарня м. Львоваʺ.

ʺПологове відділення отримало всі сучасні можливості надання допомоги новонародженим дітям, включаючи недоношених дітей, які є найбільш вразливими. Це дозволяє надавати найякіснішу допомогу таким дітям, зберігши їхнє здоров’я на етапі пологового стаціонару. Це надзвичайно важливо для розвитку і життя таких дітей. А тепер ще й з’явилась можливість проводити фототерапію діткам, не відлучаючи їх від мам, продовжуючи постійно їх грудне вигодовуванняʺ, — зауважила Марія Кісельова, лікарка-неонатологиня.

Варто зауважити, що у пологовому відділенні на вул. Рапопорта, які і в міському клінічному пологовому будинку № 1, народжують як мешканки міста Львова, так і інших районів та міст Львівської області. За останні 5 з половиною років — тобто з 2015 до пешої половини 2019 років, в пологовому відділенні на вул. Рапопорта народилося понад 17 тисяч дітей.

До слова, цьогоріч в міському бюджеті розвитку передбачено понад 100 млн грн на покращення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я міста.

ʺЦього року в бюджеті розвитку передбачено понад 100 млн грн на покращення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я. І з них 65 млн грн — скеровано на придбання сучасного обладнання, і ще близько 10 млн грн ми отримали по громадському бюджету — тобто на загал це 75 млн₴ Це доволі значна сума. Я тішуся, що є громадські активісти, і наші лікарі, які виступають авторами громадських проектів, які покращують якість здоров’я і життя.

Рівень забезпеченості закладів охорони здоров’я Львова на сьогодні — один з найкращих в Україні, в нас достатньо потужна матеріально-технічна база. Звісно, апарати, обладнання зношується з часом, і його потрібно постійно і регулярно оновлюватиʺ, — додав Володимир Зуб.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, цьогоріч у Львові найнижчий показник смертності немовлят.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/pologovyy_na_vul_rapoporta_vidremontuvaly_y_onovyly_obladnannya_327498.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя