Навчання депутатів у Трускавці – дороге, але чи ефективне?

Навчання депутатів від "Слуги народу" у Трускавці

Майбутні депутати від "Слуги народу" відбули тижневе навчання у трускавецькому Rixos. Його проводили викладачі Київської Школи Економіки. Об этом сообщает 47kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.

Це був такий собі тімбілдінг, щоб близько 250 депутатів могли хоча б познайомитися, адже більшість з них взагалі вперше один одного бачили. Лекції для депутатів проводили викладачі з особистого розвитку з Київської школи економіки, яка вважається однією з найкращих в Україні. Задля того, щоб потрапити до них на триденні курси, люди ладні по тисячі доларів платити. Тож як тут не позаздриш "слугам", які те навчання отримали коштом своєї партії, тобто безкоштовно?

Важливо: Офіс Президента оголосив війну журналістам, або Сценарій повторюється

Скільки це коштувало і де взяли гроші?

В партії запевняють, що вчилися не державним коштом, а за гроші політсили "Слуга народу", і не називають кінцеву суму витрат. Але можемо прикинути на пальцях. Три купейні вагони з Києва до Трускавця і назад – 603 гривні квиток і плюс по 200 гривень у придачу за бронювання цілого вагону. Отже, можемо припустити, що лише дорога обійшлася у 200 тисяч гривень. Проживання з харчуванням – 4,5 тисячі гривень на добу за двомісний номер, а в сумі за всіх членів партії виходить майже 4 мільйони гривень. Але сюди я додав оренду конференц-залів, де й відбувалися навчання. І мінімум 4 мільйони – хоча, припускаю, все ж таки дорожче – коштували послуги організаторів та викладачів столичної бізнес-школи. Відтак, навчання депутатів "Слуги народу", про яке півкраїни тиждень жартує, обійшлося мінімум у 10 мільйонів гривень.

Чи було воно результативним?

Мовляв, не можна весільного фотографа без вищої освіти за тиждень навчання в готелі перетворити на державотворця, хай його навчали найкращі у світі викладачі. Проте, це неправильне формулювання. Адже там і не було на меті викласти протягом 7 днів п’ятирічний курс вишу. Ні, мета була іншою, і її досягнуто. Тімбілдінг та мотивація для особистого зростання проведені ефективно, і авторитет Київської Школи Економіки тому запорука.

У продовження теми навчання: У "Слузі народу" вирішили створити "офіс навчання і розвитку" для своїх депутатів

blog_ava
Гороскоп на 8 августа для всех знаков зодиака
сегодня
1079
Автор: Артем Овдиенко

Джерело статті: “http://24tv.ua/ru/navchannya_deputativ_u_truskavtsi__doroge_ale_chi__efektivne_n1189030”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя