Сергей Бакшеев: "Мне всегда очень нравилось писать. Стихи, прозу, статьи..."

Сергей Бакшеев в facebook:

Мне всегда очень нравилось писать. Стихи, прозу, статьи какие то. Обожаю Графоманию иГрафоманство, потому, что писательством это назвать не могу. но тем не менее уже долгое время имею какую то свою аудиторию читателей, может человек 20 а может и чуточку больше. И вот с периодичностью в год, постоянно хочу бросить этот долбанный жизненный темп и уехать куда то и сипать, путешествовать, путешествовать и писать. Издаваться и за эти деньги жить. ХРЕН. Не в Украине и не в нашей стране. Пока что так. Об этом сообщает media-vesti.in.ua со ссылкой на СМИ.

Не ставайте письменниками. І на давайте стати ними дітям. Бути письменником в Україні час від часу встидно. Правда-правда. Просто письменники про це мовчать.

Пи ... сьменник не поведе дівчину в ресторан. Максимум, він прогуляє її містом і нагодує донером з пивом, в гарний рік то навіть з імпортним. Письменник не відвезе родину влітку в Туреччину, про Іспанію чи Канари і мови бути не може. Максимум - охотбаза Рудики під Кийловом.

Все просто. За кожну книжку письменник отримає десь шість, а якщо пощастить то десять тисяч гривень коли віддасть права видавцю. Плюс десь тисячу гривень роялті в рік. От і рахуйте заробітки. І така тема буде як мінімум до пятої книжки, або поки письменник не розкрутить морду і не почне видавати все сам і сам продавать. Даже поетам краще, бо вони час від часу можуть писать за гроші вітання для бухгалтерів і працівників керівного складу.

Тож не ставайте письменниками в Україні ні за яких обставин крім одної - якщо ви не можете не писать. Бо інакше ваше життя буде суцільним жахом , ви будете бухать, скупати дешеву траву шоб хоч якось забутися і весь час порівнювати написане з іншими, такими самими невдахами письменниками.

Інша річ коли вас пре і ви не можете не писати. Тоді абсолютно похуй. Тоді вперед.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя